jaro hlavni main 23

Kudy k nám

Obchodní galerie Tabačka je situována u hlavního dopravního tahu městem Nový Jičín u ulic Jeremenkova a Přemyslovců, které se stýkají v kruhové křižovatce označené č.1.
 

Kde nás najdete na mapy.cz?
Kde nás najdete na google mapách?


GPS
49°36'0.325"N, 18°0'41.853"E
 

 

MHD

Autobusem na zastávku Autobusové nádraží, MHD.
Linkou č.1 je možno vystoupit také i na zastávce Autopal.
 

VLAKEM A AUTOBUSEM

Nedaleko galerie se nachází Železniční stanice Nový Jičín - město i Autobusové nádraží Nový Jičín. Obě nádraží jsou výchozím a cílovým bodem všech meziměstkých linek, které směřují do nebo z města.

 

AUTEM

Směr Ostrava – Nový Jičín
Po R48 bezprostředně za benzínovou stanici Lukoil odbočte vpravo směr Nový Jičín, pokračujte cca 1,8 km stále rovně po hlavní silnici na ulici Suvorovova, která se napojuje za mostem přes řeku Jičínku na ulici Jeremenkovu. Odsud je již po levé straně naše galerie vidět. Zde odbočte vlevo do nadzemního parkoviště Obchodní galerie Tabačka.

Směr Opava – Nový Jičín
Po silnici I. třídy 57 přes Kunín, Šenov u Nového Jičína,stále po hlavní silnici až dojedete k prvnímu kruhovému objezdu. Zde se můžete rozhodnout pro dvě možnosti. Chcete-li zaparkovat v nadzemním parkovišti, odbočte vlevo na ulici Jeremenkovu. Chcete-li využít pro parkování prostor v podzemí, dáte se rovně po ulici Přemyslovců, na druhém kruhovém objezdu (Lidl) se vrátíte směrem zpět k prvnímu objezdu, cca po 100 m odbočte vpravo dolů do podzemního parkoviště.

Směr Olomouc - Nový Jičín
Sjeďte z dálnice D1 na 311km u Bělotína na R48 a po 27km odbočte do Nového Jičína, na světelné křižovatce u Tesca odbočte vlevo a pokračujte rovně ke kruhovému objezdu č.1. Zde se můžete rozhodnout pro dvě možnosti. Chcete-li zaparkovat v nadzemním parkovišti, odbočte vlevo na ulici Jeremenkovu. Chcete-li využít pro parkování prostor v podzemí, dáte se rovně po ulici Přemyslovců, na druhém kruhovém objezdu (Lidl) se vrátíte směrem zpět k prvnímu objezdu, cca po 100 m odbočte vpravo dolů do podzemního parkoviště.
Z dálnice D1 máte také možnost využít exit 330, sjeďte na silnici I.třídy 57 směr Nový Jičín přes Kunín, Šenov u Nového Jičína,stále po hlavní silnici až dojedete k prvnímu kruhovému objezdu.

Směr Valašské Meziříčí – Nový Jičín
Po silnici I. třídy 57 přes Hodslavice, Bludovice vjíždíte do Nového Jičína k pátému kruhovému objezdu, pokračujete rovně po hlavní silnici směrem k prvnímu kruhovému objezdu na ulici Přemyslovců přes čtvrtý, třetí i druhý objezd. Za druhým objezdem (u Lidlu) pokračujte stále rovně, cca po 100 m odbočte vpravo dolů do podzemního parkoviště naší galerie. Chcete-li využít pro parkování prostor v nadzemí, dojeďte ke kruhovému objezdu č.1 a na něm odbočte vpravo, cca po dalších 100 m odbočte vpravo nahoru na nadzemní parkoviště.
 

Související odkazy:

rossmann do 28 3 tescoma brezen 23
sinsay do 15 4 23velikonoce jarni katalog do 11 4
klistata do 31 3 23ccc do 5: 4: maly na stridacku

Jste na stránce: Galerie Tabačka / O nás / Kudy k nám

 

Copyright © Obchodní galerie Tabačka 2023